Силіконовий браслет з гравіюванням на замовлення. Чорний
Новинка


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У смутні часи так важливо підтримувати своїх близьких.
Парні браслети з гравіюванням стануть чудовим нагадуванням для вашої коханої людини, що вона не одна, любима і дуже потрібна ♥️
⠀
За допомогою лазерного гравіювання на браслет можна нанести ніжні слова, які мають сенс для вас двох.
Подаруй частинку свого серця...
ДІЯ СКИДКА НА ПОКУПКУ ПАРИ БРАСЛІТІВ
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 22 |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
- Ціна: 320 ₴





