Армійський жетон "Я живу на своїй землі" + ланцюжок(НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ) і бампер

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Патріотичний жетон із кольоровим гравіюванням
Жетон виготовлений із неіржавіючої сталі з нанесенням патріотичного зображення за допомогою кольорового лазера. Чітке та стійке гравіювання зберігає насичені кольори та символіку навіть у разі тривалого носіння.
На зворотному боці жетона можливе нанесення індивідуальних даних — ПІБ, група крові, позивний, дата народження та інша інформація
До комплекту входить:
• жетон із неіржавіючої сталі
• ланцюжок із неіржавіючої сталі
• силіконовий бампер (амортизатор)
Чудовий подарунок для військових, захисників, патріотів і всіх, хто хоче висловити свою позицію та зберегти важливу інформацію завжди біля себе.
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вид виробу | Жетон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мілітарі |
| Товщина | 1 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 400 ₴







