Шкіряний гаманець UKRAINE. Коричневий

Шкіряний гаманець із гравіюванням UKRAINE
Стильний і практичний аксесуар із натуральної шкіри, який стане чудовим подарунком або особистою покупкою.
Гаманець обладнаний одним відділенням для купюр і шістьма слотами для карток — все необхідне завжди під рукою.
Ми нанесемо іємне або пам'ятне гравіювання за вашим бажанням — на обкладинці або всередині.
Додаткове гравіювання — +80 грн.
Зробіть свій подарунок по-справжньому унікальним!
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 800 ₴


