Брелок у формі щита з кільцем 37 ОМБ

Брелок у формі щита з кільцем — емблема бригади ЗСУ
Металевий брелок із кольоровим гравіюванням, виготовлений як щит з емблемою однієї з бойових бригад ЗСУ. Компактний і стильний аксесуар, який підкреслює належність і патріотизм.
• Розмір: 34×50 мм
• Товщина: 2 мм
• Матеріал: метал
• Кольорове гравіювання емблеми бригади
🔧 Можливе індивідуальне гравіювання на зворотному боці — напис, покличний, дата або побажання.
➕ Вартість гравіювання: +80 грн
Ідеальний подарунок для військових, ветеранів, волантерів і всіх, хто підтримує наших захисників!
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 350 ₴

