Браслет із натуральної шкіри з індивідуальним гравіюванням на замовлення

Шкіряні браслети з індивідуальним гравіюванням на замовлення.
Індивідуальне лазерне гравіювання перетворює і без того стильний аксесуар на ексклюзивний!
Парні браслети – хороший спосіб показати близькій людині, наскільки вона дорога і цінна. Вони символізують міцну дружбу, романтичну симпатію та всеосяжну любов. Одного погляду на браслет достатньо, щоб підняти настрій та згадати про власну важливість для когось. Такі прикраси будуть чудовим подарунком на свято або просто приємною повсякденною покупкою.
Стильний аксесуар з індивідуальним гравіюванням стане чудовим доповненням до вашого образу.
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Стан | Новий |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
- Ціна: 320 ₴






