Армійський жетон з індивідуальним гравіюванням НА ЗАМОВЛЕННЯ. Ланцюжок з неіржавіючої сталі, бампер.

Армійський жетон з індивідуальним гравіюванням
Класичний армійський жетон із неіржавкої сталі — стильний аксесуар і пам'ятний подарунок.
Розмір жетона — 50×29×1 мм.
У комплекті:
• силіконовий бампер,
• міцний ланцюжок із неіржавіючої сталі завдовжки 60 см.
Гравіювання наноситься лазером з одного або двох боків — на ваш вибір.
Можливе нанесення імені, групи крові, координат, тексту, логотипа або символу.
Також доступне фотогравіювання — +80 грн.
Створіть унікальний аксесуар з індивідуальним змістом.
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вид виробу | Жетон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мілітарі |
| Товщина | 1 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| матеріал жетона | харчова нержавіюча сталь |
| Ланцюжок | неіржавка сталь (США) |
- Ціна: 330 ₴








