Нейлоновий ремінь із гравіюванням "Кум"

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нейлоновий ремінь із гравіюванням "Кум"
Стильний і міцний ремінь зі щільного нейлону з металевою пряжкою та гравіюванням "Кум" — чудовий подарунок із характером.
• Довжина: 130 см
• Ширина: 35 мм
• Матеріал: нейлон + метал
• Колір: чорний
• Гравіювання: біле, на пряжці
• Особливості: регульована довжина, надійна застібка
🎁 Ідеальний подарунок для хрестового чи друга
🔥 Акційна ціна — встиг замовити!
Стильний і міцний ремінь зі щільного нейлону з металевою пряжкою та гравіюванням "Кум" — чудовий подарунок із характером.
• Довжина: 130 см
• Ширина: 35 мм
• Матеріал: нейлон + метал
• Колір: чорний
• Гравіювання: біле, на пряжці
• Особливості: регульована довжина, надійна застібка
🎁 Ідеальний подарунок для хрестового чи друга
🔥 Акційна ціна — встиг замовити!
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість подарунків | Професійне гравіювання | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші оригінальні подарунки відрізняє висока якість, яка гарантує радість та довговічність. | Виконуємо професійне гравіювання, створюючи довговічні та естетичні вироби для вас. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта | Компанія має колосальний досвід роботи у своїй сфері діяльності | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Різні способи оплати покупок |
Ввічливе обслуговування клієнтів Оперативна доставка товарів |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Бажаєте стати нашим клієнтом? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Вибирайте товар, надсилайте деталі гравіювання та свої контакти. | Погодження готового макета та внесення передоплати не менше 50%. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка затискач |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 35 мм |
- Ціна: 400 ₴


